Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

Medveď Natural LACTOFERIN pure 2x 60 kapsúl

Medveď Natural LACTOFERIN pure 2x 60 kapsúl

Overený zákazník ABC zdravia Darina

Pridané: 16. januára 2024

Zakúpený v ABC zdravia

• spolu s fotimun zaberá pri viróze a prechladení
Medved ForIMUN 60 kapsúl

Medved ForIMUN 60 kapsúl

Overený zákazník ABC zdravia Darina

Pridané: 16. januára 2024

Zakúpený v ABC zdravia

• rýchle zabral na dutiny
Rabenhorst Rotbackchen bio imunita 0,75 l

Terezia Company Hliviačik sirup s hlivou ustricovou a rakytníkom 100 ml

Terezia Company Hliviačik sirup s hlivou ustricovou a rakytníkom 100 ml

Overený zákazník MojaLekáreň.sk Overený zákazník

Pridané: 14. januára 2024

(naposledy upravené 14. januára 2024)

Zakúpený v MojaLekáreň.sk

Sirup je chutovo super detom chuti verim , ze bude aj ucinny

GymBeam Chitosan 500 Mg 120 tabliet

GymBeam Chitosan 500 Mg 120 tabliet

Overený zákazník Etabletka Overený zákazník

Pridané: 6. januára 2024

Zakúpený v Etabletka

kvalitná značka

• Obal , chuť

Vynikajúci produkt. Za mňa 20* z 10*. Milujem ovocie a ešte ak si môžem príchuťou ovocia posilniť imunitu tak nemám o čom rozmýšľať. Odporúčam veľmi nakoľko ma Lyzozym Imuno C D sio selénom a vitamínmi E a K veľmi milo prekvapil. Príjemná, ľahko sa rozplývajúca pastylka.

Overený zákazník Testuj.to Gabriel

Pridané: 27. decembra 2023

• príjemná chuť
  • praktické balenie
  • rychle účinky
  • nezistil som žiadne negatíva

Lyzozym Imuno je spoľahlivým pomocníkom do každej domácnosti v boji proti vírusových ochoreniam. Má praktické balenie a dodáva sa v suchých pastilkách. Má príjemnú chuť a v ústach sa rychlo rozpúšťa. Užívať by sa mal uz pri prvých príznakoch ochorenia.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 25. decembra 2023

• Benefit zdravotný
  • Balenie

Pôsobí už v začiatkoch ochorenia a ma jeden velky benefit že posiluje imunity za mna veľké plus. Môžu ho užívať aj deti. Ľahké užívanie a praktické balenie. Príjemná ľahká, nedraždiva chuť hlavne že je nepresladene zbytočne. Nemá žiadne vedľajšie účinky Urcite odporúčam všetkým

Overený zákazník Testuj.to Silvia

Pridané: 25. decembra 2023

• Chuť

S produktom som bola veľmi spokojná. Má príjemnú chuť, ľahko sa rozpúšťa v ústach. Tabletky sú ružovej farby. Mne prišli ako s príchuťou lesného ovocia. Majú ľahké užívanie. Určite tento výrobok odporúčam známym a priateľom. Ja som ich užívala len ako prevenciu, keďže momentálne som zdravá.

Overený zákazník Testuj.to Denisa

Pridané: 24. decembra 2023

• Účinok

Príjemná chuť, tabletky sa jednoducho rozpustia v ústach. Veľkosť akurát. Pomohol mi pri prvých príznakoch prechladnutia a bolesti v krku. Rozhodne zmiernil a urýchlil liečbu. Budeme užívať aj v rámci prevencie celá rodina. Nezaznamenali sme žiadne vedľajšie účinky.

• prakticke balenie
  • uzasna chut
  • ziadne vedlajsie ucinky

LYZOZYM Imuno je uzasny produkt na podporu imunity so skvelou ovocnou chutou.
Tablety sa cmulaju a obsahuju ucinne latky, ktore ine produkty nemaju.
Su idealne pri pocite suchosti v krku, skriabanie preslo behom par dni a napriek tomu, ze dcera priniesla zo skolky nejaku supervirozu s teplotami okolo 40ky ja som to vdaka LYZOZYM Imuno prezila len ako slabsiu nadchu ...
Vrelo odporucam, su ozaj velmi chutne a je to inovativny a velmi prakticky sposob ako posilnit svoju imunitu.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 23. decembra 2023

• Skvelá chuť, jednoduchosť uzivabia
  • Evidentné účinky na podporu imunity

Lyzozym Imuno určite odporúčam všetkým ktorí potrebujú podporiť svoju imunitu v období zvýšenej chorobnosti a pri výskyte bakteriálnych i vírusových ochorení. Má skvelú chuť a jednoduché užívanie. Škrabanie v hrdle prešlo v priebehu jediného dňa. Oceňujem že neobsahuje zbytočný cukor.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

Pridané: 23. decembra 2023

• pohodlné používanie
  • nielen na riešenie problémov, ale aj ako prevencia

Je to jednoduchý prostriedok s vitamínmi na posilnenie imunity, napríklad počas chrípkového obdobia. Pomôže aj pri škrabaní v hrdle. Vyhovuje mi aj jeho forma - tabletky na cmúľanie, ktoré sú primeranej veľkosti, a preto užitie netrvá príliš dlho. Chuť je tiež dobrá, nie je prehnaná.

• Veľkosť
  • Dobre výsledky

Lyzozym je veľmi účinný a je chutný. Cmulacia tabletka je optimalnej veľkosti takže sa netreba báť užívania aj detí od 3 rokov. Moje odporúčanie získava aj vďaka tomu ze nemá vedľajšie účinky pri tehotných a dojčiacich ženách, keďže obsahuje prírodnú účinnú látku.

Overený zákazník Testuj.to Michal

Zakúpený v Testuj.to

• Praktické malé balenie.
  • Rýchlo sa rozpúšťa
  • Má ukludnujuce účinky
  • Dajú sa užívať aj preventívne
  • Vyšnová príchuť

Praktické malé balenie.rychlo sa v ústach rozpúšťa. Majú uvolnujuci účinok.Avšak višňová príchuť premna osobne nevyhovujùca ,no dcérke veľmi chutili.Vedel by som si predstaviť príchuť pomaranč alebo jahoda. Výhodou je, že sa dajú užívať aj preventívne.

Overený zákazník Testuj.to Krištof Gabriel

• Farba
  • Vôňa

LYZOZYM Imuno C D so selénom a vitamínmi E a K 40 tbl. na cmúľanie majú dobrú chuť a peknú farbu. Rýchlo sa rozpúšťajú v ústach. Vôňa nie je dobrá, ale na chuti to nič nemení. Tieto tablety sú skvelá a jednoduchá voľba na posilnenie imunity a prevenciu.

• Som veľmi spokojná

Som veľmi spokojná obsahuje aj vitamín D vrelo odporúčam aj svojim známym nie je treba užívať zvlášť vitamíny ma príjemnému chuť. Výborne tablety na cmulanie.a podporuje imunitu Je vhodná v tomto počasí. Veľmi som bola spokojná zmiernila sa aj bolesť v hrdle ešte raz odporúčam .Hlavne svojim kolegom v práci.

• Produkt odporúčam všetkými desiatimi

Produkt je veľmi efektívny a veľmi účinný na prvotné bolesti v krku, dokázal zastaviť prvotné príznaky bolesti, s čím som bola veľmi spokojná, nakoľko sa počas testovania objavili bolesti v krku u mojich dvoch detí, produkt som neváhala použiť a bola som veľmi milo prekvapená, že dokázal zastaviť bolesť veľmi rýchlo a bol účinný

• Produkt odporúčam všetkými desiatimi
  • Praktické balenie, výborná chuť
  • Rýchly účinok na bolesť hrdla
  • Vhodné aj pre deti, diabetikov
  • Nenašla som žiadne

Produkt svojou chuťou na nás hneď zaposobil, pri bolesti hrdla som hneď po ňom siahla aj spoločne zo svojimi dvoma deťmi a boli sme milo prekvapení ze zabral behom jedného dňa, na druhý deň už bolesť bola len mierna a neskôr úplne. Nespozorovali sme žiadne vedľajšie účinky, naopak zaujalo ma ze je vhodný aj pre deti a diabetikov.

Overený zákazník Testuj.to Katarina

• Ucinok
  • Chut

Výborný produkt ✅ pomohol už pri prvých príznakoch sopka a bolestiach v hrdle. Vyskúšali ho všetci členovia mojej rodiny, malí i veľkí, má skvelú chuť a praktické balenie do kabelky. Za mňa skvelý darček pod stromček ako prevencia. Odporúčam rodine i známym.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25