Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

• vynikajúci rýchly účinok a báječná chuť,
  • vy
  • neviem o ničom čo by sa mi nepáčilo, len si myslím, že v zhľadom na rýchlu účinnosť by stačilo 20ks balenie

Vynikajúci liek so 100% účinnosťou, už po druhej tabletke som cítila uvolnenie kašľa a bolesti hrdla. Majú láhodnú slaskatú chuť pritom však neobsahujú cukor a tak sú vohodné aj pre diabetikov, seniorov pretože pre nich obsahujú vitamíny, ktoré už dosť ťažko získavajú zo stravy a ich lahodná cukrová chuť určite bude chutiť aj deťom ako cukrík. Liek odporúčam 100% všetkým ako deťom tak aj seniorom, chorým a aj ako na prevenciu.

Overený zákazník Testuj.to Beáta

• lahodná chuť
  • premyslená kombinácia zloźiek
  • vhodné aj pre deti

Pre mňa je Lyzozym Imuno spojením jednoduchosti, chuti a účinnosti.
Ako veľké plus vyzdvihujem lahodnú chuť pri cmúľaní a vďaka enzýmu lyzozym dezinfekciu ústnu dutinu. Tiež sa mi páči, že produkt je vhodný pre celú rodinu. Oceňujem kombináciu vitamínov a minerálov. Nikdy nevieme, ktorý prvok nám môže chýbať, a doplnenie ich v jednom produkte považujem za geniálne riešenie. Ak mám pocit, že na mňa niečo "lezie" vždy zvýšim dávkovanie spomínaných prvkov a choroba neprepukne.
Lyzozym Imuno odporúčam každému, kto hľadá jednoduchú a príjemnú podporu imunity a prevenciu chorôb v začiatkoch.

• Chut
  • Rychlo sa rozpusti
  • Nemam žiadne mínusy

.Momentalne mám zápal priedušiek tak mi veľmi padolvhod.Pomaha mi pri bolesti hrdla.Jeho príjemná ovocná chuť mi pomáha lepšie prehĺtať.Urcie by som spomínaný Lyzozym odporučila každému už aj ako prevenciu..Ja som dokonca volila Lyzozym ako vianočný darček pre môjho 73 ročného otca.A zároveň som spokojná aj s jeho cenou.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Jednoduchosť užívania
  • Príjemná chuť
  • Žiadne vedľajšie účinky
  • Ťažko dostupný v lekárňach

Lyzozymom som už vybavila celú rodinu. V tomto chrípkovom období verím, že práve jemu vďačím za to, že sme stále zdraví. Má príjemnú višňovú chuť a užívanie je veľmi jednoduché. Za mňa je to super prevencia za veľmi dobrú cenu. Deťom chutí a som rada, že som našla niečo čím im môžem jednoducho posilniť imunitu bez vedľajších účinkov.

• Prichut
  • Pridavok inych vitaminov

Tablety dorazili ako na potvoru v case ked ma zacalo skriabat v hrdle. Hned som ich zacala pouzivat. Prekvapenim bolo ako rychlo zacali zaberat. Chut mi pripomina ovocne cukriky s hroznovym cukrom. Podstatou je ze nemaju neziaduce ucinky, pridavok vitaminov a daju sa pouzit preventivne a neobsahuju cukor.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• obsah enzýmu Lyzozým
  • príjemná chuť
  • vhodný pre tehotné ženy

LYZOZYM Imuno C D so selénom a vitamínmi E a K je výborný chuťovo, nevyvoláva kyslú ani kovovú chuť v ústach. Vhodný pre tehotné ženy a deti od 3 rokov. Výborná prevencia proti baktériam a bacilom. Obsahuje prírodnú účinnú látku enzým Lyzozym. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Marianna

Pridané: 18. decembra 2023

• Jednoduché úžívanie
  • Bez vedľajších účinkov
  • Rýchly účinok
  • Chuť, ale len na začiatku užívania

LYZOZYM Imuno C D sa stal mojím verným spoločníkom v boji proti nepríjemným pocitom v krku. Užívala som ho pravidelne a zaznamenala som výrazné zlepšenie. Vysušenie a škrabanie v krku sa úplne stratili, vďaka čomu sa cítim oveľa lepšie. Páči sa mi aj spôsob užívania – cmúľanie je jednoduché a pohodlné. Aj keď na začiatku som mala trochu problém s chuťou, teraz si užívam každú dávku bez akýchkoľvek ťažkostí. Odporúčam LYZOZYM Imuno C D každému, kto bojuje s podobnými problémami, pretože je to skvelý prostriedok na posilnenie imunitného systému.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 17. decembra 2023

• Lahko rozpustne
  • Vhodne aj pre deti od 3 rokov
  • Prijemna chut
  • Vhodne na podporu imunity

LYZOZYM imuno C D so selenom a vitaminmi E a K som mala moznost testoval prave v zaciatku choroby. Tablety na cmulanie su velmi prijemnej chuti,lahko rozpustne a velke plus je,ze su vhodne od 3 rokov,takze ich mozu aj deti. Lyzozym je velmi vhodny na posilnenie imunity,nezaznamenala som ziadne neziaduce ucinky.

• Rýchla ulava
  • Zaberá na 100%
  • Zaberá aj keď cítite, že na vás niečo ide
  • Písané pomarančová chuť, ale skôr lesné ovocie

Naozaj zaberá na 100%. Pomohol celej rodine, vsetci sme boli prechoreni, tak sme vyskúšali. Iné už nekúpim!!Na krk zaberá ohromne! Chlapca dlhu dobu už trápilo podráždene hrdlo a toto nám zabrala neskutočne rýchlo! Nezanechava pachuť v ústach skôr taký príjemný pocit. Chuti po lesnom ovocí. Momentálne pre našu rodinku topka na hrdlo a v prevencii pred chorobou!Získali ste novú vernú zákaznícku!

Overený zákazník Testuj.to Kristina

Pridané: 15. decembra 2023

• Príchuť
  • Rýchly účinok
  • Môžu užívať deti i tehotné
  • Skvelá voľba na prevenciu

Môžem iba odporúčať . Deťom veľmi chutia , majú príjemnú chuť . Dávam deťom ako prevenciu v tejto sychravej jeseni plnej chorôb. Veľmi nám pomáhajú vyhýbať sa škôlkarskym chorobám .
Veľmi mi pomohli pri začiatkoch bolesti hrdla, vďaka Lyzozym som sa dala rýchlo do poriadku.

Overený zákazník Testuj.to Stanislava

Pridané: 15. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Dobre a rychlo sa rozpusta a hlavne ucinkuje okamzite
  • Nic

Lyzozym prisiel v case, ked som pocitovala skriabanie v krku a mala oslabenu inunitu. V prvych dnoch pouzivania som pocitila zlepsenie. Ma jemnu malinovú chut a rychlo sa rozpusta v ustach a co je hlavne, dala som si ho, ked sla do postele, neobsahuje cukor. Taktiez ho mozu uzivat tehotne a dojciace zeny, co je vyhodou.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 14. decembra 2023

• Príchuť
  • Praktické tablety
  • Veľkosť balenia
  • Veľkosť tablety

Veľmi príjemná príchuť pomaranča, tablety štandardnej veľkosti, ľahko prehĺtateľné, obsahujúce prospešné vitamíny a minerály pre posilnenie obranyschopnosti organizmu v zime.Začervenanie hrdla, problémy s prehĺtaním či začínajúci kašeľ utlmilo takmer okamžite, do par dní bolo po veľkej bolesti.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

Pridané: 13. decembra 2023

• Chut
  • Ucinky
  • Sikovne balenie

Vyborne vitaminy, ktore chutia este lepsie. Komplex vitaminov vhodny pre zimne obdobie. Nedavno som boa chora a pomahaju mi s pretrvavajucim kaslom. Uz sa tolko v noci nebudim. Urcite odporucam vyskusat. Neolutujete. Je to sladkost+ vitamin v jednom!

• Synovi velmi chuti a zatial sa drzi zdravy :)

• Vzhľad
  • Veľkosť
  • Po docmúľaní troška dcérku dráždilo hrdlo

Cmúľacie vitamíny Marťankovia s inulínom, majú príjemnú chuť, pekne voňajú. Obsahujú vlákninu na podporu trávenia. Veľkosť tabletiek je vyhovujúca pre deti. Počas bratia vitamínov dcérka nebola chorá, no žiaľ po dobratí vitamínov ochorela, takže účinnosť neviem posúdiť.

• V jednej tablete komplex vitamínov,
  • Synovi nie celkom chuti ( po zlizani tej vrchnej najsladsej vrstvy )

Cmulacie tablety martankovia ma zaujali napaditym obalom a tvarom tabliet, efektna milá forma pre detičky ktoré majú problém z uzivanim vitamínov, ľahšie ich to motivuje. Obsahujú komplexné zloženie vitamínov v jednej tablete, zinok, vitamín D3, B12, jod, vitamín c, B6...... Podporujú tak nielen imunitný systém, ale majú vplyv aj na správny rast, vývin kosti, krvotvorbu, dobrý zrak, chráni pred oxidacnym stresom. My sme boli spokojní, odporúčame

• Využitie xylitolu
  • Aroma

Majú príjemnú chuť.
Trochu mi prekážala aróma .
Veľmi mi nevyhovoval tvar, má ako keby ostré hrany. Uvítala by som tvar oválu.
Deti sa tešili a užívali ich s radosťou. Zatiaľ neviem posúdiť dlhodobí efekt.
Oceňujem použitie xylitolu ako zdravšiu formu sladidlá.

• Tvar martankov
  • Mohlo by byť väčšie balenie, 30ks je máličko ?

Martankovia cmúľacie tablety ma veľmi milo prekvapili svojou úžasnou chuťou lesného ovocia a tvarom marťanka, deti si ich hneď obľúbili ? počas užívania tabliet sa zlepšilo deťom vyprázdňovanie a aj choroba bola miernejšia, zvládli to len so slabším prechladnutím ? za mňa cmúľacie tablety určite odporúčam ?

• chuť
  • vyhovujúce zloženie
  • vôňa
  • vitamíny v ústach dlho vydržia (cmúľanie)
  • doplnenie potrebných výživových látok
  • milé tvary macíkov
  • uprednostnila by som väčšie balenie, aby som nemusela kupovať viac fľaštičiek, kedže mám 2 deti

Multivitamíny marťankovia su milým doplnením nášho vitamínového sortimentu. Ich vôňa je intenzívna, ale prijemná. Chuť je super, ako cukrík, dokonca chutí aj mne ako dospelej osobe. Tvary macíkov určite potešia každú detskú rúčku a očko.
Výživové zloženie bolo pre nás postačujúce a vyhovujúce. Deti sa už tešia na ďalšie balenia a nové chute. Boli zdravé, napomohli im k fyzickej a duševnej pohode, nakoľko už začalo v tom čase sychravé jesenné počasie a nápor učenia po psychickej stránke.

• Zloženie
  • Funkčná podpora imunity
  • Vôňa
  • Balenie, dávkovanie
  • Chuť mala mierne "liekový" podtón

Doteraz mal môj 3 ročný syn len klasické D a C. Hľadala som preňho nejaké ďalšie doplnky. O Marťankoch som veľa počula, plus sa mi páčilo zloženie, tak som šla do toho. Prvých pár dní bol nadšený, naučil sa aj nové slovo Marťankovia. :) No potom ich začal odmietať, takže bolo náročnejšie mu ich dať.
Sladká vôňa, síce láka k zjedeniu, no chuť, hoci je tiež sladká, má čosi ako jemný podtón "liekovej" chuti. Možno aj to bol dôvod, prečo ich odmietal.
Prinútiť ho k zjedeniu bolo treba poriadne komplikované, no všimla som si väčšiu odolnosť voči škôlkarskym bacilom či hroznému počasiu. Keďže mesiac pred začatím s Marťankami bol takmer celý mesiac chorý.
Samozrejme, jednoduché a presné dávkovanie či balenie, pri ktorom nemusím bojovať s otváraním, je len bonus :)
Verím, že si na chuť zvykne a budeme môcť pokračovať.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25