Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

Overený zákazník Testuj.to Hana

Pridané: 30. októbra 2021

• Posilnenie imunity
  • Zníženie únavy

Velké plus vidím v postupnom uvoľňovaní, posilnenie imunity a hlavne v tomto období zníženie únavy v priebehu užívania Cetebe.
100% môžem všetkým doporučiť pretože výsledok je vidieť počas pár dní hlavne v tomto chmúrnom období by sme mali svoju imunitu posilňovať.

Nefdesanté Granátové Jablko 0,5 l

Nefdesanté Granátové Jablko 0,5 l

Overený zákazník Etabletka Dany

Pridané: 30. októbra 2021

Zakúpený v Etabletka

• Toto je pre mňa Top šťava
  • Výborná chuť
  • Verím, že aj účinky sa objavia coskoro
  • Balenie v skle
  • Nenašla som vôbec žiadne

Lepšia je prirodzená forma vitamínov a mineralov, ale toto je predsa najlepšie riešenie, najmä bez roboty :)a nie v tabletkach. Po dlhšom hľadaní som našla produkty skvelých jednozlozkovych aj miesanych vovocnych a zeleninových štiav "pod jednou strechov" Určite sa obchod priradil k mojim TOP obchodom s ponukou, ktorá ma oslovila a mám ho uložený medzi prvými v e-shopoch.

Overený zákazník Testuj.to Markéta Hejlová

• Účinky
  • Dostupnosť
  • Balenie
  • Dávkovanie

Tabletky Cetebe sú pre mňa úplne vyhovujúeí, ľahké dávkovanie a super veľkosť na požitie. Väčšinou v tejto dobe som už bola aspoň raz chorá a zatiaľ sa držím, pripadá mi, že mám i viac energie. Vitamín C užívam dlhodobo, pretože užívam železo a vitamín C napomáha k jeho vstrebávaniu a tiež je dobrý na pleť. Ale cetebe mi zatiaľ dosť vyhovuje.

Overený zákazník Testuj.to Libuše

• len 1 kapsula denne
  • ľahké prehĺtanie
  • vysoká dávka vitamínu C
  • postupné uvoľňovanie

S príchodom jesene a nižších teplôt prichádzajú na radu doplnky stravy. Každý rok opakovane siaham po vitamíne C, ktorý sa mi osvedčil pre posilnenie munity a posilnenie organizmu. Kapsule Cetebe® Vitamín C v dávke 500 mg mi vyhovuje vďaka dostatočne veľkej dávke vitamínu C a naviac s postupným uvoľňovaním v priebehu celého dňa. Akomaminka ročnej dcérky som v záprahu celý deň, a predsa sa cítim skvelo a odolávam infekciám, ktoré vyčíňajú v mojom okolí.

Overený zákazník Testuj.to Kamila

• dodá energiu
  • odolávam chorobám

Vitamín C s postupným uvoľňovaním v priebehu dňa veľmi doporučujem. Užívam už nejakú dobu, obvzlášť teraz na jeseň a v zime. Vhodný na prevenciu napr. prechladnutia ap. Tabletky sa ľahko prehĺtajú a dávkovanie raz denne je za mňa super. Odolávam vďaka nemu lepšie chorobám.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• tabletky v blistroch
  • veľká tabletka

balenie je v papierovej krabičke, tabletky v blistroch, čo je výhoda - môžete si vziať blister na cesty či do kabelky. Tabletky sú veľké, ale dobre sa prehĺtajú. Po troch týždňoch užívania sa cítim menej unavená, tiež by som povedala, že lepšie odolávam prechladnutiu i napriek tomu, že pracujem v infekčnom prostredí. Užívanie 1 tbl denne je super.

LR Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus 1000 ml

Vyborne produkty.

Overený zákazník Testuj.to Lucie

• veľkosť tabliet
  • jedna tabletka denne
  • celodenné postupné zásobenie tela vitamínom C
  • Dostupnosť vitamínov na trhu
  • i farba a vzhľad tabletky :-)

U prípravku Cetebe mi vyhovuje, že si stačí spomenúť raz denne a viem, že svojmu telu doplňujem dostatočné množstvo vitamínu C. Tabletka je sympatická ako vzhľadom a farbou, tak veľkosťou. Ľahko sa prehltne, tabletkou sa nedávim. V tomto období som zatiaľ neochorela, tak predpokladám, že k môjmu zdraviu prispieva tiež užívánie prípravku Cetebe a jeho užívanie všetkým odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Odolnosť organizmu
  • Ľahké prehĺtanie
  • Vysoká dávka vitamínu c
  • Viac energie

Musim povedať, že s kapsulami Cetebe som veľmi spokojná. Vitamín C doplňujem stale, vyhovuje mi postupné uvoľňovanie, takže postačí len jedna tabletka. Odolávam respiračným ochoreniam a cítim sa menej unavená. Vzhľadom k pracovnej smennej prevádzke to veľmi uvítam. Kapsule sú malé a veľmi ľahko sa prehĺtajú.

Overený zákazník Testuj.to Nikol

• Len jedna kapsula denne
  • Účinky

Tento vitamín C mi vyhovuje. V jednej kapsule je veľká dávka vitamínů C, ktorý se postupne uvľlňuje v tele. Je super, že stačí jedna tabletka denne. Naviac pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania, čo je veľké plus. Po pár týždňoch užívania sa cítim rovnako ako doteraz. Nebola som chorá, prechladnutá. Prehĺtajú sa ľahko, balenie sa mi páči.

Overený zákazník Testuj.to Ingrid

• Zvýšenie energie
  • Zníženie únavy
  • Ľahké dávkovanie
  • Jednoducho sa prehltne

Kapsule vitamínu C je dostatočne veľká s postupným uvoľňovaním. Po užívaní 2 týždňov som pocítila menšiu únavu a naopak viac energie. Vitamín C som brala každý deň po dobu práve spomínaných dvoch týždňov. V priebehu užívania som sa cítila sviežía a odolala som i infekciám v pochmurnom jesennom období. Čo sa týka kapsule je v klzkom obale, ktorý sa nezasekne v hrdle, ale jednoducho prejde do žalúdku. Dovoľujem si povedať, že mi tento vitamín dodal viac energie a predišiel rôznym respiračným ochoreniam.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• jedna tabletka denne
  • posilnenie imunity

Cetebe s vitamínom C mi veľmi vyhovuje - oproti iným tabletkám nemám problém s ich prehĺtaním. Stačí len jedna tabletka denne. Nespozorovala som žiadne vedľajšie účinky. Po niektorých vitamínoch C som sa totiž osypala. Naopak sa cítim lepšie a zatiaľ odolávam jesennému prechladnutiu a virózam a dúfam, že to tak aj zostane. Cetebe môžem určite odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• dávkovanie
  • účinnosť
  • prišla mi pokrčená krabička :(

Vitamín C s postupným uvoľňovaním je super. Keď som brala konkurenčnú značku, napchala som do seba minimálne 3 tabletky za deň. Naviac sa tabletky ľahko prehĺtajú. Pracujem s deťmi, ktoré sú neustále choré a ja som to väčšinou chytila od nich - vďaka Cetebe som zdravá a o trošičku lepšie sa cítim aj po psychickej stránke.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• vekosť kapsulí
  • dávkovanie 1x denne

Dávka vitamínu C v jednej kapsule je dostačujúca, pred jeho užívaním sa mi vyskytla viróza a môžem povedať, že po týždni som sa cítila oveľa lepšie a príznaky odišli skôr, ako inokedy.
Cítim v sebe viac energie, zvlášť s malými deťmi, ktoré ju rýchlo vyčerpávajú :)
Najprv som sa veľkosti kapslí zľakla, ale prehĺtajú sa ľahko, ani o tom neviem a čo sa týka dávkovania, 1x denne je úplne ideálne. Ráno si dám svoju dávku vitamínov a zbytok dňa už na to myslieť nemusím.

super...očista organizmu

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• postupné uvoľňovanie
  • nedá sa ľahko prehltnúť

Páči sa mi na tabletkách, že sú s postupným uvoľňovaním, v priebehu dňa mám naozaj viac energie, pre mňa je horšie tabletku prehltnúť, pretože tie tabletky vlastne plávajú, ale dá se to prekonať, počas doby užívania som bola raz chorá, asi by to chcelo užívať dlhšiu dobu, abyc som mala nejakú imunitu a vitamín mi pomohol

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Účinok
  • Balenie

Cetebe Vitamín C 500mg je super doplnok. Za mňa určite odporúčam. Som spokojná že stačí len jedna kapsula. Od doby čo beriem vitamíny sa cítim lepšie. Mám dosť slabú imunitu a musím povedať, že teraz sú všetci okolo mňa chorí a ja sa stále držím. Cítim se i lepšie. Odporúčam a ďalej budem s vitamínmi pokračovať.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Len 1 tabletka denne
  • Väčšie množstvo energie
  • Menšia únava a vyčerpanie
  • Počas užívania vitamínu som nebola chorá
  • Väčšia veľkosť kapsulí

Pretože je vitamín C pre naše telo nevyhnutný (hlavne v tomto ročnom období), som rada, že som mala šancu Cetebe vyskúšať.
Stačí brať len jednu tabletku denne, pretože sa vitamín C z kapsulí uvoľňuje postupne až 12 hodín, čím sa takmer kompletne vstrebá do našeho organizmu.
Pre mňa býva prechod z leta do jesene väčšinou pomerne nepríjemný - trpím únavou, častým prechladnutím a nedostatkom energie.
Po pár týždennom užívaní Cetebe už môžem vidieť zmeny k lepšiemu. Určite mám v pláne s užívaním produktu v tomto období pokračovať!
Vitamín C si ľudské telo nemôže samo vytvoriť, takže mu trošku pomôžme!
Prípravok je určený dospelým a deťom d 9 rokov.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Dizaj balenia
  • Veľkosť tabletiek
  • Množstvo vitamínov v jednej dávke

Tabletky s postupným uvoľňovaním sú veľkou výhodou pre osoby, ktoré majú v priebehu dňa veľa práce a nemajú tak čas na prísun vitamínov v inej podobe.
Naprosto mi vyhovuje veľkosť a množstvo v jednej dávke. Tabletky sú veľkosťou optimálne a dajú sa v poriadku prehltnúť s vodou i bez vody. V týchto mesiacoch je možnosť získať chorobu skoro stopercentná a tak je tento doplnok ako zlatý grál.

Overený zákazník Testuj.to Aneta Kassem

• 1 tabletka denne
  • Zlepšenie imunity

Skvelý doplnok stravy, hlavne to že denne stačí 1 tablekta ktorá sa uvoľňuje celý deň. Asi po týždni užívania je pravda že mám viac energie. Zatiaľ neviem ako je to s imunitou pretože som bola nedávno chorá. Určite verím že tento výrobok dokáže posilniť aj tú imunitu.

Zobrazujem 361 - 380 zo 500 recenzií 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25