Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Vysoká dávka vitamínu C
  • Mohlo by byť lepšie zloženie

Po dobratí celého balenia som nebola chorá. Páči sa mi vysoká dávka vitamínu C. Cítim sa viac vitálna. Super je že stačí 1 tabletka denne. Tabletky sú trošku väčšie takže niekedy mám problém zapiť ale nie je to zas tak strašné. To určite je to dobrý pomocník v jesenných a zimných mesiacoch.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• účinok
  • dávkovanie
  • postupné uvoľňovanie
  • vzhľad
  • neviem

Cetebe Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním je pre mňa ideálnym zpôsobom doplnenia chýbajúceho vitamínu C. I keď sa snažím jesť ovocie a zeleninu, určite nie vždy potrebnú dávku Céčka dodám. A jedna tabletka denne je pro mňa ideálnym riešením k doplneniu.
Kapsule sú vzhľadovo pekné a nemám problém ich prehltnúť.
Za dobu užívání nepozoruji větší změny, ale myslím, že ty se projeví při dlouhodobějším braní. Mám trochu více energie, než na podzim obyčejně mívám a lépe spím.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• veľkosť tabletky
  • účinnosť
  • postupné uvoľnovanie

Som veľmi rada, že som mala možnosť vyskúšať tieto vitamíny. Páči sa mi, že je s postupným uvoľňovaním. Zatiaľ teda odolávam každému prechladnutiu a to som mala doma 2 choré deti. Z ovocia v dnešnej dobe určite nedostanem toľko vitamínu C čo je v tejto tabletke. Pociťujem že mám cez deň viac energie oproti minulosti.

Overený zákazník Testuj.to Kateřina

• Ľahké prehĺtanie
  • Vhodný v tehotenstve
  • Pomoc v tehotenstve
  • Energia

Ihneď po vybratí krabičky som si šla kúpiť ďalšiu zásobu (čítajte - poslala som manžela pre ďalšie zásoby..) momentálne som tehotná.. Normálne už od 4 neudržím oči, s cetebe som to v pohode zvládla až do ôsmej.. Naviac sa mi v tehotenstve vyskytli nejaké obtiaže. Po návšteve gynekologičky mi bolo doporučené brať vitamín C s postupným uvoľňovaním. Aká náhoda... len mi bola zvýšená dávka z jednej tabletky na tabletky 2.

Overený zákazník Testuj.to Romana

• Jedna tabletka stačí

Velmi oceňujem, že stačí užívať len jedna tabletka denne a i tak je zaistená celková doporučená dávka vitamínu C. Vzhľadom k tomu, že som užívala v období prechladnutia, tak si myslim že to veľmi pomohlo organizmu k rýchlejšej regenerácii po prekonanej chorobe. Tabletka sa dá prehltnúť aj bez zapíjania.

Overený zákazník Testuj.to Hana

• Ľahké rozpolenie kapsule
  • Zlepšenie imunity
  • Zmenšenie únavy

Kapsule sa dobre postupne uvoľňuje. Pokiaľ má človek problémy s prehĺtaním kapsulí tak sa kapsule dobre otvára. Mne osobne stačila 1 kapsula denne a keď som cítila že na mňa lezie nejaký bacil zdvojnásobila som si dávku a druhý deň som sa cítila zase lepšie. Používaním tohto produktu sa už necítim tak unavená a tým pádom lepšie naladená. Za seba môžem povedať, že moju imunitu to určite posilnilo hlavne v tomto období kedy sú deti choré a my rodičia to od nich často chytíme. Určite môžem odporučiť nielen rodičom ale všetkým.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• ľahké užívanie
  • len jedna tabletka denne
  • postupné uvoľňovanie
  • viac energie
  • odolnosť voči infekciám
  • menšie únava

Cetebe® Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňováním som sa rozhodla vyskúšať práve v tomto období viróz a zmien počasia. Som veĽmi spokojná. Vyhovuje mi dávka jedna tabletka denne, užívam ju vždy ráno po raňajkách a vďaka postupnému uvoľňovaniu viem, že moje telo bude zásobené vitamínom C celý den. Skutočne sa cítim menej unavená, odolávam infekciám, bola chorá moja dcérka a ja i keď som s ňou trávila väčšinu času, som chorobu nedostala. Mám aj viac energie a myslím si, že v tomto období užívať vitamín C je vlastne nutnosťou. Ja výrobok doporučujem a určite budem užívať aj naďalej.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Jedna tabletka denne
  • Menej chorá

Kdo váha, či Cetebe kúpiť tak určite odporúčam. Prechladla som a inokedy by som mala teplotu, ale tentoraz som mala len nádchu. Páči sa mi, že stačí len jedna tabletka za deň, čo obsahuje veľkú dávku vitamínu C. Cítim sa lepšie a mám viac energie po používaní Cetebe.

Overený zákazník Testuj.to Vendula

• Dávkovanie

Používam Cetebe vitamín C chvíľku. Dávka v jednej kapsuli mi určite vyhovuje.
Na úplné verdikty by som potrebovala stopercentne dlhšiu dobu, ale cítim sa fajn, unavená som stále rovnako (staroť o rok a pol starého syna) ...
Určite balenie doberiem a uvažujem o kúpe ďalšieho.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

• stačí 1 tabletka denne
  • postupné uvoľňovanie vitamínu
  • vhodné pre deti od 9 rokov

Cetebe® Vitamín C 500 mg s postupným uvoľňovaním - určite vyskúšajte, stačí len 1 tabletka denne a ja som sa cca po 2 týždňoch cítila menej unavená a hlavne bez príznakov prechladnutia, ktorým teraz trpí úplne všetci. Môžu za to časové perličky, ktoré uvoľňujú Céčko až 12 hodín a žiadny zbytok sa nemusí vylúčiť. Na jeseň/ jar je to ideálny produkt do každej kabelky ;)

Overený zákazník Testuj.to Lucie Selníková

• Pútavá farba
  • Balenie po 10
  • Všetko k spokojnosti

Velmi príjemný vitamin C ako vzhľadom tak svojim účinkom . Konečne kapsulky s peknou farbou. Jeho prehĺtanie je ľahké a uvoľňovanie vitamínov C trvá celý deň. V tomto období je vitamin C pre mňa nevyhnutnosťou, pretože kojím syna a je obdobie chrípok, sú vitamíny na mieste. A Cetebe mi veľmi vyhovuje už len preto, že stačí len 1tabletka denne.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• kapsule
  • dávkovanie

Nemám rada, keď sa niečo musí brať 3x denne, s podmienkou jedla či pitia. Tu mi vyhovuje, že beriem kapsulu len 1x denne, kedykoľvek je mi pohodlné. S užívaním nemám problém, kapsula kĺže do hrdla lepšie než tabletka. Jesenným virózam zatiaľ odolávam, tak snáď je účinok už jasný. Myslím, že inokedy by som už b dávno bola maród, som celkom náchylná na prechladnutie a angíny.

Overený zákazník Testuj.to Dita

• ľahké prehĺtanie
  • dlhodobá účinnosť
  • nič nie je

Som veľmi rada, že som mohla testovať tieto skvelé kapsulky vitamínu C s postupným uvoľňovaním CETEBE. Zvlášť v dnešnej dobe je imunita veľmi dôležitá. Verím, že vitamín C všeobecne prispieva k prirodzenej imunite tela. Páči sa mi, že CETEBE stačí len jedna kapsulka za deň a vitamín sa postupne uvoľňuje. V priebehu užívania vitamínu nie som tak veľmi unavená a nádcha od detí si na mňa len tak nepríde. Naviac sa ľahko prehĺtajú a nezostáva po nich pachuť v ústach. CETEBE rada doporučujem ďalej.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Zakúpený v Testuj.to

• kapsule s mikroperličkami s postupným uvoľňovaním
  • malé a dobře sa prehĺtajú
  • vhodné pre deti od 9 rokov
  • úsporné, ľahké a prenositeľné balenie
  • podporuje imunitu
  • pôsobí aj jako antioxidant
  • užívanie - 1 kapsulka denne

Cetebe tobolky obsahujú malé mikroperličky a tie spôsobujú, že sa dávky vitamínu C rozložia na celý deň. Tým získate možnosť prístupu cenných látok, ktoré telo potrebuje po dobu cca.12ti hodín a zbytočne sa nevylúči z tela von.
Dávkovanie : 1x denne, aj pre deti od 9 rokov
Cena trochu vyššia než klasický vitamín C.
Kapsulky sú malé, hladké, dobre sa prehĺtajú.

Overený zákazník Testuj.to Sabina Oskinová

• Ideálne céčko
  • Ľahko sa prehĺta
  • Stačí 1 tabletka
  • Množstvo energie
  • Postupné uvoľňovanie
  • Uvítala by som väčšie balenie

Cetebe je ideálnym doplnkom stravy, zvlášť na jeseň. Ľahko sa prehĺta, stačí len jedna tabletka denne. 500 mg dávka je dostatočná, pretože sa vitamín naozaj postupne uvoľňuje v priebehu celého dňa. Naviac som vždy o 22:00 zaspala a nič so mnou nehlo a teraz som schopná ešte o 22:30 variť obed na druhý deň.V priebehu dňa som plná energie, ktorá mi v tomto období chýba. V priebehu testovania bol manžel i dcérka chorí a mne nebolo vôbec nič. O tom, že mi vyhovuje svedčí, že som si po spotrebovaní šla kúpiť ďalšie balenie.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

• dobře sa prehĺta
  • 1 tabletka denne
  • dostatočná dávka

vitamín C je pre telo a organizmus najlepší nepostrádateľný,býva v kombinácii s inými produktami pre organizmus nepostrádateľný, po používaní sa cítim skvelo, nie som unavená,ani bez energie,určite odporúčam na každodenné používanie, dobre sa prehĺta a len 1x denne

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Jedna tabletka denne

Dávkovanie jedna tabletka denne mi vyhovuje, zatiaľ sa držím a žiadne choroby ma neskolili. Únava je pri mne ovplyvnená aj jesenným počasím. Podľa mňa je to dobrá prevencia i v dobe covidu. Prehĺtanie tabletiek nerobí problém dajú sa krásne ráno zapiť. Kolegyniam som odporučila a kúpili tiež

Overený zákazník Testuj.to Olivie

• Obal
  • Dávkovanie
  • Pomalé rospúšťanie
  • Väčšie kapsule

Niekoľko dní som brala vitamín C od značky Cetebe. "Céčko" využívam veľmi rada, hlavne v tomto chladnom období. Vďaka pomalému rozpúšťaniu je imunita silnejšia. Páči sa mi dávkovanie, ktoré je prizpôsobené na jednu dávku denne. Každá dávka vitamínu C je v kapsuli, ktorá by mohla byť menšia, v prehĺtaní však problém nie je,
Účinnost však tolik nepociťuji.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Kapsule
  • Žiadny účinok

Bohužiaľ vitamíny ma nenadchli, ale ani nesklamali. Bohužiaľ som ale nezaregistrovala žiadnu zmenu na svojom tele. Cítila som sa stále rovnako, unavená som bola stále rovnako a prechladnutá som z tých30 dní bola 20 dní. Bohužiaľ na mňa nemali žiadny účinok.

Overený zákazník Testuj.to Irena

• účinok
  • zloženie

S vitamínmi som veľmi spokojná. Za mňa je to veľmi super, že stačí len jedna tabletka denne a postupne sa uvoľňuje celý deň. Pre mňa je to veľa lepšie, pretože keď mám brať viac tabletiek v priebehu dňa, tak na to vždy zabúdam. Po dvoch týždňoch užívania sa cítim oveľa lepšie, mám viac energie. Tabletky sa prehĺtajú veľmi dobre.

Zobrazujem 381 - 400 zo 500 recenzií 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25