Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

Overený zákazník Testuj.to Věra

Pridané: 26. októbra 2021

• postupné uvoľňovanie
  • prevencia v chrípkovom období

Cetebe® Vitamin C 500 mg ma zaujal hlavne tým, že disponuje postupným uvoľňovaním vitamínu C do organizmu. Tak mám celý deň zaručený rovnomerný prísun tohoto vitamínu. Vitamín C užívám hlavne ako prevenciu v chrípkovom období a tu se mi páči, že mi stačí 1 tabletka denně. Kapsule sa ľahko prehĺtajú a vôbec nedráždia žalúdok. Celkovo mi pripadá, že keď beriem vitamíny a pokúša sa o mňa nejaká choroba, tak má teloväčšiu silu ju prekonať už na začiatku.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 26. októbra 2021

• ľahké prehĺtanie
  • energia

Dávka vitamínu C obsiahnutá v týchto kapsulách je absolútne skvelá. Nemusím myslieť na častejšie dávkovanie počas dňa a užívam si možnosť ráno si 1 tabletu vitamínu C vziať a ísť za skvelým dňom. Tým, že sa vitamín C postupne uvoľňuje, som sa necítila unavená. Energia prišla vtedy, keď som ju potrebovala. Čo sa týka zdravia - za celý čas, čo testujem vitamín C s postupným uvoľňovaním som nebola chorá a mohla si užívať krásne jesenné počasie. Tablety vitamínu C majú krásnu žltú farbu, čo ma veľmi oslovilo - vyzerajú ako také slniečko - prehĺtajú sa veľmi ľahko. Tomuto produktu nie je, čo vytknúť. Za mňa veľká spokojnosť a vďaka za testovanie. Po skončení testovania si rozhodne Cetebe kapsulky s postupným uvoľňovaním kúpim nielen pre seba, ale aj pre partnera ;)

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Praktické balenie
  • Dávkovanie

Výhodné balenie a dávkovanie jeden krát za deň a nemusím myslieť na ďalšiu dávku. Tabletky sa prehĺtajú pohodlne a nemajú žiadnu pachuť. Zatiaľ som nebola prechladnutá aj keď ja veľmi chorá nebývam. Bohužiaľ nárast energie som nezaznamenala, ale to bude asi tým, že se starám o 14 mesačné batoľa a na neho vydám až veľa energie :D

Overený zákazník Testuj.to Jana

• veľkosť tablety
  • Dostupnosť
  • Chuť - ak rozhryznem, tabletka nie je nepríjemná

Tabletka sa bez problému prehĺta, je príjemná. Veľkosťou je akurát. Časť balenia mám v kabelke, ak náhodou ráno doma zabudnem vziať. Tabletku hneď zapijem vodou, čajom. Páči sa mi postupné uvoľňovanie vitamínu C, u bežných vitamínov C mám problémy, že mi po ňom tečie krv z nosa, u tohto bez problému. Po pravidelnom užívaní odolávam prechladnutiu a cítim sa skvelo.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Balenie
  • Veľkosť kapsule

Tieto vitamíny majú veľmi pekné balenie. Hneď na prvý pohľad je vidieť, ako sa má užívať cetebe a ako je tento vitamín prospešný. Postupne sa v ňom látky uvolňujú a je oveľa lepší, ako výrobky konkurencie. Tabletka je tak akurát veľká a dobre sa prehĺta. Som s týmito kapsulami veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Valentina

• Farba kapsule
  • Ľahkosť užívania
  • Kvalita

Cetebe sa javí ako kvalitní výrobok. Po 2 týždňoch užívania sa cítim naozaj o niečo lepšie. Na jeseň/v zime trpím na rôzne vírusové ochorenia teraz musím zaťukať, ale zatiaľ som od septembra stále zdravá. Prikladám to týmto tabletkám. Ich užívanie je ľahké a výhodou je, že sa tabletka uvoľňuje postupne v priebehu dňa.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Áno
  • Veľmi
  • odporúčam
  • Menšie balenie
  • brala by som väčšie

Veľmi som spokojná z týmto produktom pre zdravie.
Dávkovanie postupne,j e veľmi príjemné pre telo.
Dobre stravitelné a dobre sa prehĺta.
Veľmi presné a zrozumitelné info o produkte.
Určite si nájde priaznivcov.
Ako medzi dospelými tak aj deťmi.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Stačí jedna tableta denne
  • NIČ

Dávka vitamínu za jeden deň mi úplne vyhovuje. Nemusím myslieťt na to, že by som mala brať x tabletiek, iba si vezmem jednu ráno a je to. V práci mám teraz náročné obdobie a necítim sa až tak vyčerpaná, možno aj vďaka týmto vitamínom. Určite by som doporučila na vyskúšanie.

Overený zákazník Testuj.to Aneta

• Dávkovanie 1x denne
  • Zníženie únavy
  • Nie je cítiť

S výrobkom som spokojná, ocenila som hlavne prísun energie a “nakopnutie” v priebehu náročných jesenných mesiacov. Výrobok sa ľahko užíva, kapsule sú komfortnejšie ako tabletky alebo iná forma. Stačí užívať len raz denne, čo ocenil najmä môj muž. Celkovo môžem produkt doporučiť, verím, že mi pomôže sa i naďalej vyvarovať nepríjemnému jesennému prechladnutiu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Veľkosť kapsule
  • Energia celý deň
  • Postupné uvoľňovanie v tele
  • Počet kapsúl v balení

S Cetebe kapsulami s vitamínom C a postupným uvľňovaním som bola veľmi spokojná. Užívam už niekoľkokráté balenie, užívam pravidelne každé ráno, kapsule sa dobre prehĺtajú a cítim sa celý den svieža a plná energie, ktorej s deväťmesačným miminom nie je nikdy dosť.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

Pridané: 24. októbra 2021

• 1 kapsula na deň
  • ľahkosť prehĺtania
  • nepreukázateľnosť účinkov

Pustila som sa do testovania Cetebe® Vitamín C 500 mg s postupným uvoĺňovaním. Vitamín C je nevyhnutný pre správne fungovanie imunitného systému a dúfam, že ma ochráni pred jesennnou chrípkovou vlnou. Balenie obsahuje 30 kapsúl, s tým, že sa užíva len 1 kapsula denne, ideálny stav. Postupné uvoĺňovanie vitamínu ani nejaké zásadne imunitné zmeny som nijak nezaznamenala. Určite je fajn doplňovať vitamíny, len neviem či citrón neurobí viac.

Overený zákazník Testuj.to Lucie

Pridané: 23. októbra 2021

• Zmiernenie únavy
  • Postupné uvoľňovanie vitamímu po celý deň
  • Neochorela som jako jediná doma

Vitamíny Cetebe ma milo prekvapili. Neverila by som že budú tak účinné . U nás doma všetci chorí, ja tehotná som sa obávala že tiež ochoriem a musím povedať, že sa mi choroba vyhla , držím sa, zdá sa mi že i únava je menšia než predým . Tieto vitamíny odporúčam. Vyhovuje mi, že sa postupne uvolňujú celý deň …

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 23. októbra 2021

• ľahko sa prehĺtajú
  • Postupné uvoľňoanie
  • Vyššia energia
  • Vyššia odolnosť proti chorobám
  • Len jedna kapsula denne

Vitaminy užívam už tri týždne a za mňa veľký úspech. Odolnosť voči vírusom určite je, pretože okolo mňa mám spústu chorých a mne sa to úspešne vyhýba, čo väčšinou v túto ročnú dobu bývam chorá už aspoň dvakrát, ako velikú výhodu vidím to, že sa užíva len jedna kapsula denne s postupným uvoľňovaním a pociťujem aj vyššiu energiu v priebehu dňa. Takže som s kapsulami celkovo veľmi spokojná a určite ich rada odporučím.

Overený zákazník Testuj.to Juliana

• 1 tabletka denne
  • Postupné uvoľňovanie
  • Pozitívny vplyv na organizmus
  • 1 balenie na mesiac užívania

Cetebe je doplnok stravy s obsahoem Vitamínu C. Jedná sa o kapsule s perličkami, ktoré sa rozpúšťajú postupne a plynule po celý deň. Bez problému sa prehĺtajú.
Balenie obsahuje 60 kapsulí. Dospelý užíva 1 kapsulu denne. Osobne mi vyhovuje užívať jednu kapsulu vit. C denne, ktorá prispieva k normálnej činnosti CNS, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, ďasien, pokožky, kostí, ciev a zubov a prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

V priebehu užívania som sa cítila dobre (nepociťovala som únavu). Rada tento doplnok stravy odporučím svojej rodine a blízkym.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• Dobrá energia
  • Účinkuje celkom rýchlo

Odporúčam všetkým hlavne tým čo majú oslabenú imunitu . Mám vyskúšané i iné vitaíiny , ale toto Cetebe je pre mňa veľmi účinné vyhovuje mi a mám po ňom veľa energie . Jedna tabletka denne mi stačí a vydrží mi celé balenie na mesiac. Takže za mňa super .

Overený zákazník Testuj.to Libuše

• dizajn obalu
  • dávkovanie
  • postupné uvoľnovanie
  • pocit väčšej energie
  • menšia únava

Dávka vitamínu C s postupným uvoľňovaním v jednej kapsuli mi maximálne vyhovuje. Aj dávkovanie - Jedna kapsula denne. V priebehu užívania som pociťovala viac energie a menšiu únavu. Zatiaľ úspěšne odolávam všetkým infekciám z okolia. Tabletka sa dobre zapíja, Cetebe® Vitamin C 500 mg s postupným uvoľňováním určite odporúčam !

Overený zákazník Testuj.to Hanča

• Dávkovanie
  • Ľahké užívanie, prehhĺtanie
  • Drahšie jako konkurencia

S vitamínmi Cetebe som spokojná. Myslím, že v jesennom období je nutné doplňovať vitamín C. Pýtala som sa i farmaceutky, či je lepšie jednorázové céčko alebo s postupným uvolňovaním a jednoznačne mi odporučila postupné. I napriek užívaniu vitamínu som ochorela, ale zvládla som chorobu bez ďalších liekov, len s horúcim čajom s medom a citrónom. Neviem, či na to malo vplyv užívanie vitamínu, ale minimálne psychicky to zafungovalo a verila som, že sa rýchlo uzdravím.

Overený zákazník Testuj.to šimon

• Účinok je dobrý
  • funguje

Už dva týždne užívame kapsulový vitamín C a to jednu kapsulu denne. A výsledok? Infekcie, choroby, nič nás nestretlo. A to sa nevyhnete ani tak málo hygienickému prostrediujako sú detské ihriská, špinavé ruky, v práci veľký kolekív. Takže my sme spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Dany

• Vzľad
  • Ľahko sa prehĺtajú

S vitamínmi som nadmieru spokojná, je super, že sa užíva len jedna tobolka denne. Ľahko sa prehĺtajú a naozaj cítim, že som menej unavená. Bohužiaľ chrípka sa mi nevyhla ale mám slabší priebeh jako zbytok rodiny. Tiežjsom se uzdravila rýchlejšie ako ostatní.

Overený zákazník Testuj.to kateřina

• Funguje
  • Sme zdraví

Je to už dva týždne čo užívam tento špeciálny vitamín c ktorý sa uvoľňuje postupne. Spoločne s kvalitným softshellovým oblečením sa stal mojou každodennou výbavou. Chodím pravidelne denne do prírody a všetky choroby se mi vyhýbajú oblúkom. Vďaka vitamínu C.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25