Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy na imunitu

WEIDER Multikids gummies 50 tablet

• Dobře sa prehĺta
  • Zníženie frekvencie prechladnutia
  • Naozaj pomohol
  • Nemalo vplyv na energiu

Vitamín C od Cetebe je na jeseň skoro nutnosťou S nástupom detí do škôlky sme boli všetci prechladnutí. Cetebe obsahuje 500mg vitamínu C s postupným uvoľňovaním, čo znamená jedna jediná tabletka na deň, ráno pri raňajkách zapijem a už nemusím celý deň na nič myslieť, čo je super, tabletka se mi nezdá ani nijak veľká a prehĺta sa dobre. Po dlhšom užívaní vidím rozdiel v tom, že i keď deti prinesú nový bacil domov, tak ja už neochoriem a môžem sa o nich starať. Viac energie či zníženie únavy však nepociťujem, na to je i vitamín C krátky, avšak určite by som ho doporučila zaradiť každému, kto sa chce vyhnúť nepríjemnému prechladnutiu.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Veselá farba
  • Stačí jedna tabletka
  • Funguje
  • Všetko ok

Cetebe Vitamín C 500mg. Super pomohol. Vždy som ho zapíjala kolagénom a tým mi urobill väčšiu službu. Dal mi dávku vitamínov C a zlepšil vstrebávanie kolagénu. Vďaka tomuto vitamínu C i moje angína nemala tak zlý priebeh. A stačí jedna tabletka denne. A naozaj zaujímavá je aj farba tabletiek.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 19. októbra 2021

• Dávkovanie
  • Postupné uvoľňovanie vitamínu
  • Viditeľná menšia únava

Musím uznať, že vďaka vitamínu C som naozaj menej unavená. Kvôli deťom spím často iba 3 hodiny denne, ale aj tak som cez deň použiteľná. Kapsule sa užívajú 1 denne, prehĺta sa ľahko. To mi vyhovuje. V polovici septembra som bola chorá a teraz mám mesiac kľud.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

Pridané: 19. októbra 2021

• počet dávkovania
  • ľahko sa prehĺtajú
  • postupné uvoľňovanie

Na Cetebe vitamín C si veľmi cením dávkovanie, ako jednej tabletky za deň, tak i tým že se prehĺtajú. Tabletka má hladký obal, takže prehĺtanie je bez problému. Celkovo po vitamínoch sa cítím viac plná energie a nie som tak náladová. V príbalovom letáku nie je napísané, že by nebol vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, takže užívam (konzultovala som to i s lekárníkom). Takže ďalšie plus.

Overený zákazník Testuj.to Milena

• berú sa len raz denne
  • pomáhajú proti únave
  • Ľahko sa prehĺtajú
  • dobré zloženie
  • nič som nenašla

Cetebe s postupným uvoľňovaním som chcela vyskúšať hlavne kvôli každoročnej jesennej únave. Po dvou týždňoch mám pocit, že naozaj pomáhajú. V priebehu dňa som menej unavená a ospalá. Oceňujem, že sa berú len raz denne, takže nemusím myslieť na to, kedy brať ďalšiu tabletku. Ľahko sa prehĺtajú. Oceňujem, že neobsahujú žiadne zbytočné pridané látky. Negatíva som žiadne nenašla.

Overený zákazník Testuj.to Kateřina

• praktické balenie
  • stačí 1 tabletka
  • menej únavy

Cetebe Vitamín C som vyskúšala prvýkrát. Je super, že stačí len jedna kapsula a nemusím jesť niekoľko vitamínov denneě, nerada totiž prehĺtam akékoľvek tabletky. Cítim sa ménej vyčerpaná, zatiaľ som nechytila ani nádchu, takže som spokojná, napriek tomu, že okolo sú momentálne všetci prechladnutí.

Overený zákazník Testuj.to Mirka

• postupné uvoľňovanie baletiek
  • bez pachuti
  • dobře sa prehĺtajú
  • väčšia vitalita
  • štít proti nádche a prechladnutiu

Cetebe vitamín C 500 mg je stávka na istotu. Nemusím zjesť hromady ovocie denne, aby som vitamín C doplnila s neistotou. Vyhovuje mi, že stačí ráno vziať jednu tabletku, ktorá sa postupne uvoľňuje celý deň. Nepotrebujem myslieť na ďalšie doplnenie v priebehu dňa, čo je obrovské plus. Dobre sa prehĺta a nemá typickú pachuť ako iné tabletky. Veľkým plusom - nedráždi žalúdok čo mi pri ostatýích tabletkách občas robilo problém. Pravidelným doplňovaním sa cítim viac vitálna a rozhodne v priebehu jesenných dní menej náchylná na nádchu, ktorá sa o mňa v tomto období pravideleě pokúša.

Overený zákazník Testuj.to Livia

Pridané: 15. októbra 2021

• postupné uvoľňovanie vitamínu C
  • len 1 kapsula denne
  • posilnená imunita
  • žiadna únava

S užívaním Cetebe Vitamín C 500 mg som spokojná, pravidelne každý deň v rovnakú dobu prehltnem 1 kapsulu už 10 dní sa cítim skvelo, žiadná únava len veľa energie.Bezvadné je postupné uvoľňovanie vitamínu C. Inokedy v v tomto období som mala nádchu a zle sa mi dýchalo....cítim, že mám posilnenú imunitu.Každému odporúčam hlavne v tomto jesennom období.

Overený zákazník Testuj.to Zdeňka

Pridané: 14. októbra 2021

• dávkovanie
  • postupné uvoľňovanie vitamínu
  • účinnosť
  • veľkosť balenia

S nástupom jesenného počasia je treba vždy trošku podporiť imunitu a vitamín C je na to ideálny. Berieme ho vždy celá rodina, preto by som ocenila väčšia balenie. Rozhodne mi vyhovuje dávkovanieí len 1 tabletka denne s postupným uvoľňovaním vitamínu počas dňa.Keby som mala brať viac tabletiek denne, určite by som na ne zabudla. Kapsule sa ľahko prehĺtajú. Mám pocit, že pri užívaní vitamínu C som ménej chorá alebo sa aspoň rýchlejšie uzdravím. Preto se snažím, brať ho naozaj pravidelne.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Pridané: 13. októbra 2021

• Balenie
  • Veľkosť tabletky

V tomto jesennom období plnom chorôb, prechladnutí som rada, že som mohla vyskúšať tabletky Cetebe. Tabletky sú v ideálnej veľkosti, ľahko prehltnuteľné. Užívanie je tiež veľmi jednoduché a to 1denne. Po niekoľkodnovom užívaní kedy na nás útočila nádcha a kašel, som začala brať vitamíny - nádcha a kašel sú preč, dôležité je podchytiť prechladnutie včas. Verím, že táto podoba vitamínu C pomôže celej rodine odolať chorobám.

Overený zákazník Testuj.to Kateřina

Pridané: 12. októbra 2021

• veľkosť
  • pomáha od únavy
  • som odolnejší proti chorobám od syna
  • nič som nenašla

Prvé čo ma zaujalo boli perličky vitamínu C, ktoré boli v kapsuli. Akurát v dobe kedy mi Cetebe prišlo starší syn priniesol zo škôlky nejakú chorobu ajako zázrakom som nčc nechytila a bola som jediná zdravá. Kapsule sú trošku väčšie, ale prehĺtajú sa dobre. Určite ich teraz v zimnom období budem užívať aj naďalej.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Zakúpený v Testuj.to

• vysoká dávka v jednej tabletke
  • postupné uvoľňovanie
  • viac vitality
  • jednoduché užívanie

Vždy a hlavne na jeseň kvôli imunite siaham po vitamíne C. Táto tabletka mi vyhovuje. Vysoká dávka s pozvolným uvolňovaním zaistí môjmu organismu presne to čo potrebuje. Pravidelným užívaním pociťujem viac energie a i ja s nie príliš odolnou imunitou som zdravá a môžem robiť všetko čo toto obdobie prináša bez obmedzenia.

LR Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus 1000 ml

LR Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus 1000 ml

Overený zákazník LR partner VeraShop.sk Overený zákazník

Zakúpený v LR partner VeraShop.sk

• Vyborne

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Dávka vitamínov
  • Nemám čo vytknúť

Na Cetebe se mi veľmi páči vysoká dávka vitamínu C v jednej kapsuli.Tiež sa ľahko prehĺtajú a nedráždia v hrdle. Ráno po raňajkách si dám jednu tabletku a viem že pre svoje telo niečo robím. Už dvadsať dní pravidelne užívam a som menej unavená a len tak neprechladnem od detí, ktoré stále niečo nosia zo škôlky.V týchto jesenných dňoch je vitamín C pre mňa nevyhnutnosťou. Jeho uvolňovanie trvá celý deň.Účinky sa dostavili.

Overený zákazník Testuj.to Miška

Pridané: 10. októbra 2021

• Skvelé dávkovanie
  • Veľkosť
  • Chuť
  • Balenie v poriadku
  • Vyššia cena

Vitamín Cetebe určite ako doplnok je v poriadku brala som s priateľom a boli sme spokojní, dávkovanie 1 denne nie je náročné nemusíte na to myslieť vzala som každé ráno a mala som postarané. Čo sa týka nejakého výsledku pomohlo mi pri prechladnutí takže ako prevencia skvelé.

Overený zákazník Testuj.to Markéta

Pridané: 8. októbra 2021

• 1 tabletka denne
  • Množstvo vitamínu C
  • Postupné uvolňovanie
  • Nič som neobjavila

Tieto vitamíny užívam už minimálne rok a som úplne spokojná. Vyhovuje mi 1 tabletka denne, ráno si ju človek dá k raňajkám alebo káve a nemusí potom na to myslieť zbytok dňa. Vyhovuje mi postupné uvolňovanie vitamínu a jeho množsto v jednej tabletke. Posilňuje imunitný systém pred prechladnutím, človek je menej unavený.

USA medical Oral Drops 250 mg CBD olej 30 ml

TOZAX Super imun 60 tabliet

TOZAX Super imun 60 tabliet

Jarmila Urbancova Jarmila Urbancova

Pridané: 1. októbra 2021

Používam dlhodobo na odporúčanie mojej doktorky, som spokojná

GymBeam Chitosan 500 Mg 120 tabliet

GymBeam Chitosan 500 Mg 120 tabliet